onsdag den 20 september 2017

Personal

Håkan Larsson

VD/Försäljning

Tel: 019-601 20 55
E-post: larsson@bilforum.se
den 10 april 2013

Johan Eisengarten

Försäljningschef

Tel: 019-601 20 56
E-post: johan@bilforum.se
den 10 april 2013

Alexander Larsson

Försäljning Bil

Tel: 019-601 20 54
E-post: alexander@bilforum.se
den 24 juni 2014

Fredrik Ljungquist

Kundmottagning Reservdelar/Service

Tel: 019-601 20 53
E-post: fredrik.ljungquist@bilforum.se
den 10 april 2013

Mathias Albihn

Bilmekaniker

den 17 maj 2016

Jimmy Beckman

Bilmekaniker

den 17 maj 2016

Björn Beckman

Bilmekaniker

den 17 maj 2016

Annette Malm

Administration

Tel: 019-601 20 50 vxl, 019-601 20 59 direkt
E-post: annette.malm@bilforum.se
den 12 augusti 2013

Annette Kylevik-Larsson

Administration

Tel: 019-601 20 50 vxl, 019-601 20 58 direkt
E-post: annette@bilforum.se
den 12 augusti 2013
© 2017 Bilforum i Örebro AB » Logga in

hollister sverige polo ralph lauren skjorta canada goose väst woolrich jacka dam canada goose jacka woolrich jacka louis vuitton väska ray ban rea canada goose rea michael kors rea new balance skor lacoste piké ray ban solglasögon ralph lauren skjorta new balance rea ray ban glasögon uggs sverige lacoste rea christian louboutin skor michael kors väska moncler jacka nike shox barbour jacka uggs rea